Laman utama Kelab Pidato Perdana
Matlamat & sejarah Kelab Pidato Perdana
Libatkan diri dalam Kelab Pidato Perdana
Senarai 20 cawangan Kelab Pidato Perdana
Kegiatan yang dianjurkan oleh Kelab Pidato Perdana
Tokoh-tokoh Kelab Pidato Perdana
Anugerah yang diberikan oleh Kelab Pidato Perdana
Berita terkini Kelab Pidato Perdana
Gambar & video kegiatan Kelab Pidato Perdana
Bukti keberkesanan program Kelab Pidato Perdana
Hubungi Kelab Pidato Perdana

Tokoh


Jawatankuasa Eksekutif

Presiden - Sandy Tan
Setiausaha - Ruddy M. Hams
Penolong Setiausaha - Hashim Saleh
Bendahari - Yushaimi Idris
AJK Biasa - Hj. Rohijas Mohd Sharif, Muhammad Idris Singging Abdul Halim & Rosmah Lamat


Barisan Pengurusan

Ketua Pengarah - Sandy Tan
Profil Sandy

Pengarah - Program Asas:
Mohd Asri Ismail

Penolong Pengarah:
Zon Pusat - Roslan Hassan
Zon Utara - Muhamad Shahril Azli Ismail
Zon Selatan - Mohamad Nazarludin Husain
Zon Timur - Mohd Fadzrul Hanif Fadzilah

Pengarah - Program Lanjutan:
Zulkefli Ibrahim


Saya berminat untuk sertai kelab ini!


Barisan Jurulatih

Ketua Jurulatih
Azmi Shahrin Abdul Rahim (KPPKL)
Profil Azmi

Zon Pusat

KPP Kuala Lumpur
Mohd Asri Ismail
Mohd Azlan Ali
Mohd Noor Fadzly Abdul Johar
Muhammad Zulfikar Egar
Mus Minahar

KPP Pusat Bandaraya
Faisa Muhamad
Hj. Zainal Ariffin Osman
Nor Azami Rosli
Ruddyansjah Mahtar Hams - Ketua Jurulatih Zon Pusat
Wan Ikbal Zahin Wan Kamal

KPP Shah Alam
Ahmad Firdaus Mahmod
Mohd Zainal Abidin Mohamed
Muhammad Affan Abdul Shahadan
Roslan Hassan
Yushaimi Idris

KPP Kajang
Azhan Anuar
Halimah Abdul Hamid
Hashim Mohamad
Mohd Asri Mohd Zain
Mohd Khairi Mohd Kasim
Muhamad@Mustafa Maskon
Neng Hayati Hayatullah Md Ali
Zailan Abdul Talib

KPP Putrajaya
Ahmad Majdil Fauzi Abdul Aziz
Hj. Abdul Mutti Shafain
Hj. Mohd Nizam Harun
Hj. Rohijas Md Sharif
Mogana Rau a/l Muniandy
Muhammad Fahmi Mardi
Najieb Fardeen Asree
Rosmah Lamat
Syed Faizal Sitheek Rahman

Zon Utara

KPP Alor Setar
Mohammad Nor Azam Ahmad
Mohd Tamizi Aziz
Shamsani Abdullah
Siti Noor Mardiana Shahrom

KPP Sg. Petani
Fazidah Abdullah
Mohd Husaini Satderi
Mohd Latiff Ismail
Mohd Shokri Md Isa

KPP P. Pinang
Adib Hasan Abrar - Ketua Jurulatih Zon Utara
Ahmad Zamir Mohd Zaki
Noormah Ismail

KPP Taiping
Dr. Kamaruddin Yaakob
Marwani Abdul Malik
Meor Abdul Rahman
Mohamad Fitri Mohd Razali
Nor Aini Ismail
Saliza Ahmad

KPP Teluk Intan
Muhamad Shahril Azli Ismail
Muhammad Syazani Rosli
Ramli Hamzah

Zon Selatan

KPP Seremban
Anita Zuraini Hishamuddin
Mohamad Nazarludin Husain
Mohd Fadzil Abu Zaid
Muhammad Haniff Hashim

KPP Melaka
Hashim Borham
Muhammad Idris Singging Abdul Halim
Omera Omar

KPP Batu Pahat
Dr. Khariman Abdul Jamil
Muhammad Taufik Rebuan@Redzuan
Rosnizan Saad
Zulkefli Ibrahim - Ketua Jurulatih Zon Selatan

KPP Johor Bahru
Azmy Othman
Hairul Anuar Sobikin
Khairul Anuar Abdul Aziz
Mohd Khalid Sujud
Stancylyn Tani Nila

KPP Singapura
Ghazali Ahmad Sinin
Mohd Ridzwan Mohammad
Muhammad Khalid Zainul

Zon Timur

KPP Kota Bharu
Helmi Abdullah
Hj. Nohaimi Ismail
Mohd Sani Ag Man
Mohd Zuki Mat Zin

KPP K. Terengganu
Ahmad Burhan Sidqi Abdul Rahim - Ketua Jurulatih Zon Timur
Dr. Hj. Abdullah Zawawi Mohd Noor
Mohd Fadzrul Hanif Fadzilah
Muhammad Marwan Hafiz Ariffin
Ramli Md Noor

KPP Dungun
Anon Ismail
Nawi Mohd Nor
Nordin Zakaria

KPP Kuantan
Norlina Amin
Wan Ariff Ismail

KPP Temerloh
Hj. Kamarazaman Mohamed
Muhamad Hirman Abdul Khairi
Muhamed Rizman Abdullah
Wan Harmizi Wan Kadir


Saya berminat untuk sertai kelab ini!